Telefon
WhatsApp
CRM Neden Önemlidir ?
CRM Neden Önemlidir ?

Günümüzde şirket yönetimleri, şirketinin yönetim şeklini ağırlık olarak müşteri odaklı ilerletmektedir. Müşteri odaklı satışa yönelen firmalar için pazarlama kanallarını etkin yönetmek, sektörlerine daha yakın olmak, değişimleri sürekli takip etmek, müşterilerinin talep ve isteklerini anlayarak ürün veya hizmetlerini geliştirmek işlerini büyütebilmeleri için önemli bir rol oynamaktadır.

Logo Neden Önemlidir ?
Logo Neden Önemlidir ?

Logo genellikle marka isminden sonra bir firmanın sahip olduğu en güçlü görsel ve/veya sözel değerdir. Bir nevi markanın ön yüzüdür. Tıpkı tanıştığımız bir insanın yüzüne bakarak ilk izlenimde edindiğimiz fikirler ve hakkında verdiğimiz kararlar gibi, bir şirketin logo tasarımı da aynı güce ve etkiye sahiptir. Acaba şirketinizin yüzü markanız hakkınızda neler söylüyor?

Dijital Pazarlamanın Önemi
Dijital Pazarlamanın Önemi

Dijital pazarlamanın önemi internet kullanımın artması ile birlikte doğru orantılı olarak yükselmektedir. Günümüzde markaların veya işletmelerin dijital dünyada var olmasını sağlayan bir zorunluluk haline dönüşmüştür. Dijital pazarlama sayesinde hedef kitleyi bulmak ve seçilebilir olmak kolaylaşmıştır. Markalar doğru kitlelere doğru reklamlarla dijital dünyada yerini alabilirler.

49 kayıttan 1 - 3 arasındaki kayıtlar gösteriliyor